ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

DUYURULAR

Çalışanlarınız arasında ki iletişime önem veriyoruz, duyurularınızı kolayca ve kısa süre içerisinde herkesin görmesini amaçlıyoruz. Çalışanlarınız için sistem üzerinden rahatlıkla duyuru oluşturabilir, onların dikkat etmesini sağlayabilirsiniz.

İDARİ İŞLER

• Dosya Arşivi
• Kütüphane
• Telefon Rehberi
• Demirbaş Listesi
• Yazılım Listesi

Dosya arşivine dosyaları sürükle bırak özelliğinde bırakabilir ve kalıcılığı sağlayıp kaybolmaları önleyebilirsiniz.

Şirketinizde kütüphane oluşturmak isterseniz bunları kayıt altında tutabilirsiniz. Eğer kartvizitleri sürekli kaybedip iletişime geçilecek tedarikçilerin ve ya hizmet alacağınız/vereceğiniz kurum ya da kişilerin telefon numarasını kaydedip kolayca ulaşabilirsiniz.

Şirketinizde kime hangi materyali verip çalıştığını gözlemlemek ve oluşacak karışıklıkları önlemek adına demirbaş listesine kişilere ait bilgisayar klavye fare araç vb. materyallerin kime ait olduğunu kolayca kontrol edebilirsiniz.

Yazılım lisanslarınızın da görüntülemenizi kolaylaştırmak üzere yine bu modülle tasarlanmıştır.


DEPARTMANLAR

Şirketinizde bulunan departmanları ve burada çalışan kişileri görmenizi kolaylaştırır. Filtre özelliklerine göre gruplandırabilir; İsim, departman vb. özelliklerine göre arama yapabilirsiniz.

EKİP ÜYELERİ

Ekip üyelerinizin telefon numaralarını hangi departmanda bulunduğunu unvanını dâhili numarasını ve e posta adreslerini görebilirsiniz.

E-POSTA

Ekibinizle kolayca iletişime geçmeniz için ve tek sistemle halletmek için maillerinizi BİM e taşıdık.

BİM BOT

Günümüz teknolojisine ve inovasyona uyum sağlıyoruz ve yapay zekâ sanal bir BOT kullanıyoruz. BIM BOT zor anlarınızda size yardım edip işlerinizi kolaylaştırır ve takıldığınız da soru sorabileceğiniz sohbet ekranında iletişime geçebileceğiniz bir alan oluşturur. Ayrıca iş akışlarının süreklilik kazanmasına yardımcı olur.

Buta Grup Medya Bilişim Teknoloji San. Tic. A.Ş.

[email protected]r


TÜRKİYE


Anıttepe Mah. Işık sk. No:20 Çankaya / Ankara

0312 229 08 08

0312 229 00 10

AZERBAYCAN


Oktay Karimov 44 Bakü / Azerbaycan

012 564 76 60/61

012 564 76 62