NEDEN BULUT TABANLI PROGRAM TERCİH EDİLMELİ?

NEDEN BULUT TABANLI PROGRAM TERCİH EDİLMELİ?

NEDEN BULUT TABANLI PROGRAM TERCİH EDİLMELİ?

Bulut tabanlı BİM ERP sistemleri, buluttaki verileri kişilerle, birimlerle ve yapılan işlerle ilişkilendirmek için bir web tarayıcısı veya web servisi kullanır. Kurum içi BİM ERP sistemi, fiziksel bir merkezi kurulum yerine yapılandırılabilir, güncellenebilir ve uzaktan kurulabilir. BİM ERP sisteminin diğer çeşitli avantajlarından bazıları şunlardır:

Hızlı Uygulanabilir

BİM ERP yeni donanım yatırımları gerekmez ve daha hızlı güncellenebilir. Çünkü güncellemeler insan etkileşimi olmadan hızlı gerçekleştirilir.

Siz ve çalışanlarınızın her biri iş yapmak için ihtiyacınız olan her şeye anında erişebilir ve bunu güvenli bir internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan ve herhangi bir yerden yapabilirsiniz.

Özelliklere Erişilebilirlik kolaydır

Güncellemeler daha hızlı olduğundan, her güncellemeyle daha fazla özellik uygulanır, bu nedenle sistemi sık sık ve ERP sistemlerinin işlevselliğini arttırır.

Veri ve Entegrasyon Geliştirilebilir

Bulut tabanlı BİM ERP sistemlerinin web yönelimli olması ile entegrasyon ve veri doğruluğu büyük ölçüde iyileşir. İleri teknoloji, veri doğruluğu ve genel sistem entegrasyonuna sahip olmayan eski şirket içi ERP sistemlerini geride bırakır.

Fiziksel Olmayan Sunucular

Donanımın bakımı şart değildir, çünkü sahada hiç fiziksel donanım yoktur. Bu, sürekli olarak donanım sağlamak zorunda olan ve bunun yerine firmanın diğer alanlarına odaklanabilecek operasyonlar için büyük bir avantaj sağlar.

Maliyetlerinizi Büyük Ölçüde Azaltır

Bulut tabanlı BİM ERP çözümleriyle, her şey şirket dışına dayalı olduğundan, kendi donanımınıza yatırım yapmanız gerekmez. Dahası, tüm güncellemeler ve bakımlar eğitilmiş uzmanlar tarafından yapılır ve bu sayede kendi Bilişim ekibinizi işe almanıza ve eğitmenize gerek kalmaz.

Belgelerinizi Güvenle Saklayabilirsiniz

Günümüzün bağlı dünyasında, çalışanlarınız hareket halindeyken çalışmak isteyecektir. Bulut tabanlı bir ERP sistemi ile çalışanlarınız, elektronik tabloları, raporları ve diğer hassas belgeleri cihazlarına kaydetmek zorunda kalmayacaklar.

Bunun yerine, güvenli notlar ve panolarda ihtiyaç duydukları her şeye erişebilirler. Eğer dizüstü bilgisayarlarınız veya akıllı telefonlarınız kaybolmazsa, hassas verilerinizin yanlış ellere düşmesi konusunda endişelenmenize de gerek yok.

Tüm çevrimiçi perakende verileriniz şirket dışındaki bir sunucuda depolandığında, sürekli izlenir ve otomatik olarak yedeklenir.

Daha Fazla Zaman ve Kaynaklara Sahip Olabilirsiniz

Bulut tabanlı bir ERP sistemi, en acil işlemlerinizi gerçekleştirmek için gereken zaman ve enerji miktarının yanı sıra genel giderlerinizi önemli ölçüde azaltacaktır.

Buta Grup Medya Bilişim Teknoloji San. Tic. A.Ş.

[email protected]


TÜRKİYE


Anıttepe Mah. Işık sk. No:20 Çankaya / Ankara

0312 229 08 08

0312 229 00 10

AZERBAYCAN


Oktay Karimov 44 Bakü / Azerbaycan

012 564 76 60/61

012 564 76 62