NEDEN DEPO YÖNETİM PROGRAMI?

NEDEN DEPO YÖNETİM PROGRAMI?

Depo Yönetim Sistemi kurumların mal veya malzemelerin taşınana kadar depoya girişlerini kontrol etmelerine ve yönetmelerine izin veren yazılım ve süreçlerdir. Depodaki operasyonlar envanter yönetimi, toplama süreçleri ve denetimdir.

BIM ERP Depo Yönetimi sayesinde depo hareketlerini etkin bir şekilde yönetin.

Depo yönetimi modülünü kullanarak, maksimum verimlilik ve maliyet etkinliği için, yönetilebilir ambar hiyerarşilerini koruyabilir ve ham maddeleriniz, yedek parçalar ve yarı mamul malzemeler hakkında genel bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Depo Yönetim Sistemi, bir tesiste veya transit olarak olsun, herhangi bir zamanda ve yerde bir kuruluşun envanterine görünürlük sağlayabilir. Ayrıca tedarik zinciri işlemlerini üretici veya toptancıdan depoya, ardından bir satıcıya veya dağıtım merkezine yönetebilir. Bir Depo Yönetim Sistemi Lojistik Yönetim Sistemi ile entegre kullanılır.

Adres etiketleme sayesinde sahip olduğunuz malzemelerin (hammadde, yarı mamul ve nihai ürünler) yerini tespit edilmesi için, kullanılacak harf-sayı seçimi, başlangıç değerleri, sağ ve sol taraf için isimlendirme tamamıyla siz yöneticilerin kontrolündedir. Karar verilen kod yapısına uygun olarak ürünlerin adresi tayin edilmiş olur.

Adresi belirlenen malzemelerin depoya girişini, kullanılan miktarını ve kalan miktarını takip edebilirsiniz. Böylelikle maksimum verimlilik ve minimum maliyet elde edebilir, envanter yönetimi ile ilişkili süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Depo Yönetim Sisteminizle kuruluşunuzun işgücü maliyetlerini, mal toplama ve nakliyesinde hataları azaltırken envanter doğruluğunu, esnekliği ve yanıt verebilirliği arttırır, müşteri hizmetlerini iyileştirir.

Modern Depo Yönetim Sistemi, gerçek zamanlı verilerle çalışarak organizasyonun siparişler, gönderiler, makbuzlar ve herhangi bir mal hareketi gibi faaliyetler hakkında en güncel bilgileri yönetmesine olanak tanır.

Oluşturulan BİM ERP Depo Sistemi deponun optimize envanter tahsisi için tasarlandığından organizasyonların iş akışını ve toplama mantığını özelleştirmelerini sağlar. Depo Yönetim Sistemi, depolama alanını maksimize eden ve mevsimsel envanterdeki farklılıkları da hesaba katar.

BIM ERP’nin mobil uygulama özelliği sayesinde zaman ve mekana bağlı kalmadan veri girişlerini stok kayıtlarını gerçekleştirebilirsiniz, istenildiği zamanda istenildiği şantiye/şubeden güncel stok kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Buta Grup Medya Bilişim Teknoloji San. Tic. A.Ş.

[email protected]


TÜRKİYE


Anıttepe Mah. Işık sk. No:20 Çankaya / Ankara

0312 229 08 08

0312 229 00 10

AZERBAYCAN


Oktay Karimov 44 Bakü / Azerbaycan

012 564 76 60/61

012 564 76 62