MODÜLLER

TALEP YÖNETİMİ MODÜLÜ

TALEP YÖNETİMİ MODÜLÜ

“Talep yönetimi modülüyle daha verimli çalışmalar.”

Talep yönetimiyle, iş birimi gereksinimlerini ve gerekliliklerini kontrol edebilir izleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Talep Yönetiminde iş akışları hiyerarşik bir şekilde düzenlenmiştir. Buna bağlı olarak oluşturulan talebin takibini ve aşamalarını kolaylıkla yapabilirsiniz. İş akışlarını hiyerarşik sisteme göre düzenleyebilirsiniz. İş akışında yer alan her birimin adını, birimin türünü, birimlerde ki kişilerin isim ve soy isimlerini görebilirsiniz.

Kuruluşlar, dış harcama faktörlerini ele almak, satın alma siparişleri düzenlemek personel izinlerini, maaş ödemelerini, avans talepleri, sözleşme vb. için talep yönetim sistemlerini kullanabilirsiniz.

Talep iş akışına göre aşamalı onaylanır yapılacak işlemler kontrol altında tutulur ve diğer işlemlerin kimin onaylayacağını karar verebilir ve yetkilendirme yapılabilir. Böylece onay sırasında olan kişiler sadece kendi sorumluluğunda olan talepleri Talep yönetimi sekmesinde görerek bilgi kirliliğinden korunmuş olurlar. Bununla birlikte talebi onaylayan ya da reddeden kullanıcı, talebi iş akışında olmayan kullanıcılarla paylaşarak onlarında görmesini sağlar.

Buta Grup Medya Bilişim Teknoloji San. Tic. A.Ş.

[email protected]


TÜRKİYE


Anıttepe Mah. Işık sk. No:20 Çankaya / Ankara

0312 229 08 08

0312 229 00 10

AZERBAYCAN


Oktay Karimov 44 Bakü / Azerbaycan

012 564 76 60/61

012 564 76 62