GENEL BAKIŞ

GENEL BAKIŞ

SEKTÖRLERİMİZ

İNŞAAT

Teknoloji yaşam tarzımızı etkilediği gibi inşaat sektörünü de etkisi altına almıştır. Teknolojik değişikliklere adapte olmayan hiçbir işletme ayakta kalamaz. İnşaat işinizin ne kadar büyük veya küçük olduğu önemli değildir. Pazarın müşteri odaklı rekabet ile yanıltıcı hale gelmesi ve herkesin iş alanındaki rakiplerini yenmek için tek bir fırsatı kaçırmamak konusunda bilinçlidir.

İnşaat işinizi yönetmek için verimli bir ERP sistemine sahip olmanın faydaları çoktur. İnşaat endüstrisi için BİM ERP gibi ERP sistemleri, Bir inşaat endüstrisindeki rutin faaliyetlerinizi yönetmenize yardımcı olacak bir yazılım aracıdır. Proje tahmininden, proje yönetimine, iş gücüne kadar her iş operasyonuna dokunan bir iş uygulamasına dönüştürür.

Sistematik olarak tasarlanmış modüller

Tahmin, çizelgeleme ve diğer inşaat faaliyetleri için ayrı ayrı yazılım uygulamaları kullanmak çok zamanınızı alır. BİM, bu faaliyetleri tek bir sistemde, tüm işlemlere özen gösteren sistematik olarak tasarlanmış modüller ile birleştirir. Verileri sisteme işlemenin kusursuz ve hatasız yöntemi israf süresini ortadan kaldırabilir ve tasarruf edilen çalışma saati başka bir yerde daha iyi harcanabilir. Otomatik yönetim verimliliğinizi artırır.

Orta ölçekli işletmeler için verimli ve ekonomik bir ERP sistemi

Web tabanlı ve Bulut tabanlı uygulamanın avantajını keşfedin. Cep telefonunuz ile uyumlu iş ERP çözümü ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çalışın. Sistematik olarak tasarlanmış modüller sayesinde hızlı bilgi veri aktarımı sağlar ve dijital dokümantasyon yönetimiyle kusursuz çalışma yöntemine yardımcı olur.

HUKUK

İK, lojistik, envanter ve muhasebe alanlarından bilgileri entegre etmek için teknolojik bir sistemdir. ERP sistemleri imalat endüstrisinde öncülük etti, ancak yararlı oldukları tek sektör bu değil.

Teknoloji geliştikçe ve büyüdükçe, ERP, hukuk firmaları gibi profesyonel hizmet şirketleri de dâhil olmak üzere birçok farklı endüstri ve işletme için yararlı oldu. ERP araçları, bilgi paylaşımını hızlandırmak, yöneticileri daha iyi bilgilendirmek, iş planlamasını yapmak, yönetici ve kurumsal düzeyde stratejiyi daha etkili hale getirmek için profesyonel bir sistem oluşturur. Bulut tabanlı bir ERP sistemi ayrıca iletişim ve üretkenliği arttırmayı hedefler.

Düzgün bir şekilde uygulanmış bir ERP sistemi, firmanızın faaliyetlerinde verimliliği arttırır. Kullanıcılar, projelerde kimlerin sorumlu olduğunu hangi görevden ve ne kadar ilerleme kaydedildiğini görebilir. Şeffaflık eksikliği birçok hukuk firması için önemli bir sorun haline geliyor. Ortaklar ve diğer kilit ekip üyeleri, genellikle ne yapması gerektiği konusunda yanlış izlenimler altında çalışırlar. Bu, süreçlere zarar verir.

BİM ERP sisteminin önemli bir avantajı da, firmanızı bağımsız ve uzaktan çalışabilir hale getirmektir. ERP uygulamanızın yarattığı sağlam altyapı, herhangi bir yönetimsel gözetimi teslim etmeden doküman hazırlama gibi temel görevleri yapmanızı sağlar. Çoğu durumda, dışarıdan da çalışmaları takip edebilir ve gerçek zamanlı olarak ortaya çıkan sonuçları inceleyebilirsiniz. İyi bir ERP platformu ayrıca firmanızın her yönünü yönetmeyi kolaylaştıran dokümantasyon ve raporlar oluşturur.Bu özellikle yeni pazarlara genişleyen şirketler için faydalıdır.

İNSAN KAYNAKLARI

İdari görevleri iş akışlarına dönüştürmenize yardımcı oluyor.

Her şirkette insan kaynakları yönetimi gereklidir. BİM ERP sisteminin bir parçası olarak, yönetim görevleri, işlemleri otomatikleştirmek, zaman kazanmak ve bilgileri merkezi olarak saklamak için iş akışlarına dönüştürülebilir.

İş Yönetimi işlevleri, kullanıcıların izin istekleri göndermelerini, devamsızlıklarını kaydetmelerini, zaman ve katılımları takip etmelerini sağlar. İzin istekleri için iş akışları, yetkilendirme ile doğrudan yöneticiye otomatik bir bildirim gönderilecek şekilde yapılandırılabilir. İK personeli de katılım raporları alabilecek, performans değerlendirmeleri düzenleyebilecek ve bordro raporlarına dayalı ödemeleri zamanlayabilecektir.

Gizli belgelerin tümü güvenle saklanabilir; güvenlik profilleri kullanılarak kullanıcı erişimi her zaman kesin olarak sınırlandırılabilir.

Buta Grup Medya Bilişim Teknoloji San. Tic. A.Ş.

[email protected]


TÜRKİYE


Anıttepe Mah. Işık sk. No:20 Çankaya / Ankara

0312 229 08 08

0312 229 00 10

AZERBAYCAN


Oktay Karimov 44 Bakü / Azerbaycan

012 564 76 60/61

012 564 76 62