ÇÖZÜMLERİMİZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

1. ERP Çözümleri

1.1. İnsan Kaynakları (HR)
1.2. İnşaat
1.3. Hukuk

2. Bulut Çözümleri

Bulut tabanlı bir çözüm, isteğe bağlı hizmetleri, depolamayı, İnternet üzerinden ve başka bir sağlayıcının paylaşılan bulut bilgi işlem altyapısı aracılığıyla erişilen uygulamaları veya kaynakları ifade eder. Bulut tabanlı çözümlerin son kullanıcılar ve işletmeler için sağladığı avantajlar arasında bilgisayar altyapısı veya şirket içindeki personel için artırılmış kapasite, ölçeklenebilirlik, işlevsellik ve azaltılmış bakım ve maliyet yer alıyor.

Ek olarak, bulut tabanlı çözüm, şirketlerin zaman alan ve çekirdek olmayan ticari görevlerden ziyade gelir artırıcı girişimlere odaklanmalarını sağlayabilir.

3. Sistem Entegrasyonları

Kuruluşlara çeşitli sistemlerinin entegrasyon yoluyla “birbirleriyle konuşmalarını” sağlamak, bilgi akışını hızlandırmak ve kuruluşun işletme maliyetlerini azaltmak hedeflenir. Ancak, sistem entegrasyonu sadece bir kurumun iç sistemlerini bağlamak için değil, aynı zamanda organizasyonun birlikte çalıştığı üçüncü tarafları kullanmak için de kullanılır.

4. Çizelgeleme

Belirli sürelerde tamamlanan taleplerinizi, biten taleplerinizi, toplam şirket içinde oluşturulan talepleri, kaç çalışanınız olduğunu, çıkan personel sayılarını kolayca ve grafik özellikleriyle görmeyi sağlayabilirsiniz.

5. Satın Alma

Bir işletmenin kazandığı kazanç, işlevsel bir kullanıcı dostu ERP Satın Alma modülü ile optimize edilebilir. ERP Satın Alma modülü, satın alma siparişlerinin sürekli ve entegre aktif olarak işleme alınması, girişi doğrulama işlemlerini içeren satın alma ve satın alma sürecinin tüm yaşam döngüsünü düzenler.

6. Belge Yönetimi

ERP sistemi sadece süreç yönetimi sisteminin sona ermesi değil aynı zamanda tüm şirket için belgeler, notlar ve iletişim için merkezi bir havuzdur.

ERP yazılımı, her türlü işlemi yapmanın yanı sıra, bir belge biçiminde kaydı kaydetmenin kolay bir yoludur. Herhangi bir işte, gelecekte atıfta bulunabilecek benzersiz belgelerle çeşitli fırsatları tespit etmemiz gerekir. Bu amaçla, her belge ayırt edici bir numaralandırma ile saklanır.

7. Mobil Çözümler

BİM ERP sunduğu mobil uygulama çözümleriyle, IOS ve android gibi mobil cihazlardan yönetebileceğiniz çeşitli iş süreçleri için mobil uygulamalar geliştirildi.
Ios ve ya Android mobil cihazlarınızdan sisteme kolayca giriş yapabilmeniz sağlanır ve böylece her an her yerde işlerinizi yönetebilirsiniz.

8. Lojistik Çözümler

En iyi çözümü sunmak için, son zamanlarda Lojistik sektörü için ERP çözümleri geliştirdik. Web tabanlı Lojistik ERP çözümümüz lojistik sistemini yönetmek için tek bir nokta olarak hareket etmektedir. Çalışan profili oluşturmaktan, teklifleri yönetmek, depo ve depo detaylarını takip etmek için özelliklerle birlikte yönetmek.

Üst düzey Lojistik ERP çözümlerimiz, lojistik sistemin tüm iş akışını ve ilgili raporları izlemeye yardımcı olmaktadır. Bu sistemin temel amacı, hata olasılığını azaltan ve sıfır kâğıt işi yapan etkin bir otomatik navlun sistemi sağlamaktır. Lojistik sektörü için ERP Çözümü, müşterileri operasyonları örgütsel düzeyde etkileyen sonuçlara ulaşmaya odaklanarak daha hızlı ve sürdürülebilir bir dönüşüm elde etmelerine yardımcı olacak.

9. İş Süreçleri Yönetimi (BPM)

BPM, organizasyonda mevcut olan süreçlere bakmanın ve kontrol etmenin bir yoludur. Süreçlerin verimli ve etkili olmasını sağlamak için etkili bir yöntemdir.

İş süreci yönetimi terimi, sorunsuz çalışabilmelerini ve zaman içinde iyileştirilebilmelerini sağlamak için iş süreçlerini nasıl çalıştığımızı, tanımladığımızı, değiştirdiğimizi ve izlediğimizi kapsar.

10. Demirbaş Yönetimi

Şirketinizde çalışanların hangi araçlara sahip olduğunu kolay ve hızlı bir şekilde görmenizi sağlayan bir sistemdir.

Buta Grup Medya Bilişim Teknoloji San. Tic. A.Ş.

[email protected]


TÜRKİYE


Anıttepe Mah. Işık sk. No:20 Çankaya / Ankara

0312 229 08 08

0312 229 00 10

AZERBAYCAN


Oktay Karimov 44 Bakü / Azerbaycan

012 564 76 60/61

012 564 76 62